شناسه

- شرکای تجاری

 

شرکت شناسه ,باخلق ارزش افزوده بالا در حوزه فین تک توانسته است مقبولیت لازم را در بازار کسب کرده و ضمن آن زمینه ی مناسبی را برای انتفاع همزمان مشتریان و شرکای تجاری خود فراهم نماید .

1

موسسه نوآور شتاب دهنده منش

2

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

3

موسسه مطالعات سرمایه گذاری ایرانیان

 

 
 

 

  •  مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

سال 1396 مصادف با سی ویکمین سال فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. فعالیتی که از سال 1365 در قالب مرکز آموزش وزارت صنایع آغاز و از اواخر سال 1372 با مشارکت 211 واحد صنعتی و بیش از 200 نفر از اساتید و متخصصین به صورت یک موسسه آموزشی و پژوهشی مستقل ادامه یافت. اینک که در پرتو الطاف الهی دستاوردهای قریب به سه دهه فعالیت مستمر را مرور می کنیم قبل از هر چیز خود را مدیون و مرهون همکاران، صاحبان علم و اندیشه و تلاشگران عرصه آموزش و فرهنگ می دانیم که مایه مباهات، تقدیر و تشکر است. از جمله :
بهره مندی از همکاری بیش از 900 نفر از اساتید و متخصصین صنعت و دانشگاه استفاده از راهنمائی و همکاری مدیران و مسئولین آموزش و پژوهش سازمان ها ، واحدهای تولیدی و خدماتی که با طرح نیازهای سازمانی خود ما را در معرض آزمون و پاسخگویی قرار داده و با طرح نظرات، پیشنهادها و انتقادات به سوی رشد و تعالی رهنمون شدند.
مدیران واحدهای صنعتی و همچنین اساتیدی که در ایجاد مرکز مشارکت داشته اند و با حمایت خود زمینه توسعه فعالیت ها را فراهم آورده اند.
افتخار همکاری با مدیران و کارکنان صدیق و سخت کوش مرکز در طول این سال ها فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران طی سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته و بصورت یک هلدینگ آموزشی تاثیر گذار در فضای آموزش های کاربردی و مهارتی در کشور مطرح گردیده است. این مرکز دارای موسسات وابسته زیر می باشد:
مرکزآموزش علمی – کاربردی تحقیقات صنعتی ایران
موسسه آموزش عالی آزاد فراز دانش
موسسه فرهنگی دیجیتال تدبیر دانش ماندگار
انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران
مرکز نو آوری و شکوفایی صنعتی ایران « منش »
شرکت بازرسی فناوری های پیشرفته ایرانیان

 

  ساختمان شماره یک:تهران، خیابان ایرانشهر شمالی، روبروی انتشارات مدرسه، پلاک 233
  ساختمان شماره دو :تهران، میدان 7تیر، خیابان مفتح شمالی،خیابان ملایری پور، پلاک 82

  شماره تماس ساختمان مرکزی 88310113 الی 19

[email protected]

www.irtci.com

 

  • درباره موسسه نوآور شتاب دهنده منش

به دنبال شرایط و مفاهیم نوین جهانی و نیاز کشور به توسعه کارآفرینی به عنوان موتور محرک اقتصاد ملی، مركز آموزش تحقيقات صنعتی ايران به همراه موسسه مطالعات سرمايه‌گذاری ايرانيان كه هر دو در زمينه فعاليت‌های خود، از پيشروهای بازار هستند، برای تجاری‌سازی و توسعه فناوری‌های نوين در ايران  الگويی جامع و منحصر به فرد را پايه‌ريزی و برای عرضه آن به جامعه، اقدام به تأسيس مجموعه جدیدی با نام مركز نوآوری و شكوفايی صنعتی ايران-«منش» کردند.
«
منش»، پس از رصد و انتخاب ظرفيت‌های توسعه در حوزه فناوری‌های نوين توسط ايرانيان، با رویکرد افزايش سطح آگاهی و شیوه‌ی بكارگيری منابع مناسب، با اولويت توسعه صنعتی ايران در قالب سرمايه‌گذاری‌های جسورانه و ارزش‌آفرین  (Venture Capital) به منظور تجاری‌سازی و كارآمدسازی فناوری‌های نوآورانه در بخش کسب و کارهای نوپا (Startups) ، کوچک و متوسط(SMEs)  و صنایع بزرگ اقدام خواهد كرد.
بدین منظور شبکه‌ای متشکل از خبره‌ترین متخصصین  این حوزه گرد هم آمده‌اند که تمركز بر فعاليت‌های اقتصادی  ارزش‌آفرینانه مبتنی بر صداقت،  ثبات رويه و اخلاق‌مداری را ارزش‌های محوری و حمایت از کارآفرینی نسل جوان را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند.

 

نشانی :سهروردی جنوبی خیابان ملایری پور غربی پلاک 82

شماره تماس: 88812478

[email protected]

www.manesh.vc

 

  • درباره موسسه مطالعات سرمایه گذاری ایرانیان

با ایجاد و گسترش نهادهای مالی بزرگ از جمله بانک‌ها، شرکت‌ها و هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری طی دهه هشتاد، علاوه بر گروه‌های فعال سرمایه‌گذار در بخش فناوری کشور که البته تعداد انگشت‌شماری بوده‌اند، علاقه‌مندی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناورانه در کشور گسترش یافت بگونه‌ای که کمابیش هر یک از این هلدینگ‌های مالی، برای رفع نیازهای روزمره خود هم که شده در حوزه فناوری‌های نوین اقدام به سرمایه‌گذاری و مشارکت در ایجاد یک نهاد تخصصی نمودند و در برخی از این هلدینگ‌ها، این نهاد تخصصی با رویکرد توسعه‌ای، تبدیل به مجموعه‌ای سرمایه‌گذار و توسعه‌دهنده در بخش فناوری گردید.

جمعي از دانشجويان رشته علوم رياضيات دانشگاه صنعتي شريف كه عمدتا  از دوره سي‌ام  اين دانشگاه هستند، با بررسی نقاط قوت و ضعف حوزه‌های  مالي و فناوری و نقش و جايگاه بكارگيری علوم مختلف رياضيات در توسعه كاربردی اين حوزه‌های مهم و استراتژيك، در سال 1387 تصميم به تجميع  و ادغام شركت‌ها و كسب و كارهای گذشته خود  برای مشاركت و سرمايه گذاری مشترك برای توسعه فعاليت‌های اقتصادی در اين زمينه می‌گيرندو با

  1. كسب و بكارگيری دانش فنی و بومی و تخصصی بروز
  2. پشتوانه سوابق خویش در فعالیت‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری، تأمین‌مالی و انتقال فناوری
  3. تجارب ارزشمند در حوزه فناوری‌های نوین طی ساليان متمادی فعاليت در سازمان‌ها و شركت‌های بزرگ و كوچك

و با رصد فضای مالی رو به توسعه در حوزه فناوری و شناخت این حوزه، در ابتدا تصمیم به بازتعریف خدمات و محصولات مورد نیاز نهادهای سرمایه‌گذار برای ورود به این عرصه گرفته و در این بین با مطالعه کارشناسی تصمیم به تشکیل نهاد تخصصی با شایستگی‌محوری و مهندسی مالی در صنایع دانش بنیان گرفتند و در ادامه  موفق گردیدند موسسه مطالعات سرمايه گذاري ايرانيان را با شايستگی‌ها و ويژگي‌هايی پايه‌ريزی نمايند.

 

نشانی: تهران , پاساداران , مکران جنوبی,پلاک 95

تماس:88812477

[email protected]

www.icis.ir