شناسه

- کاربردهای سازمانی

 

  • راهکارپرداخت شناسه دار چیست ؟

شناسه راهکاری است که برای شناسه دار کردن پرداختی های اشخاص استفاده می شود . ضمن تسهیل در پرداخت با این راهکار پیگیری و ردیابی پرداختی های افراد توسط سامانه یکپارچه ی شناسه به آسانی انجام می شود . شناسه در حقیقت یک راهکار موازی و مکمل است و در کنار سایر روش های دریافت و جمع آوری مطالبات مالی که افراد و سازمان ها از آنها استفاده می کنند ، فرآیند وصول مطالبات را تسهیل می کنند . مجموعه هایی که از خدمات سامانه استفاده می کنند در زمان اعلام مطالبه خود به مشتری ، شناسه قبض و شناسه پرداخت متناظر با آن پرداخت را هم به مشتری اعلام می نمایند و مشتری می تواند در کنار سایر روش ها با استفاده از قبض نسبت به پرداخت وجه اقدام نماید .

 

  • سامانه نرم افزاری تحت وب شناسه چیست ؟

سامانه ی نرم افزاری  تحت وب "شناسه"  در بستری مستقل و امن راه اندازی شده است . صدور قبوض و گزارش دهی پرداخت های قبوض در بستر های بانکی ارا از دوطریق  رابط کاربری سامانه و وب سرویس سامانه انجام می دهد .سازمان ها واشخاص حقوقی میتوانند جهت گزارش گیری تجمیع درآمد ها و ...از سامانه استفاده نمایند و در سازمان خود انظباط مالی مطلوبی ایجاد نمایند . فناوری و زیرساخت به‌روز به‌کار رفته در خدمات و راهکارهای شناسه این امکان را به مشتریان می‌دهد که ضمن بهره‌مندی از بستری یکپارچه و برخط، با اطمینان از انعطاف‌پذیری آن نسبت به تغییرات و پاسخ سریع به تقاضاهای محیط و نوآوری آسوده‌خاطر باشند.

  • مدیریت پرداخت های مستمر ( اقساط)

سازمان های زیادی هستند که هزینه خدمات خود را به صورت اقساطی از مشتریان دریافت می نمایند . سامانه ی شناسه با اجرای پروژه ی صدور دفترچه اقساط الکترونیک جایگزین مناسبی به جای روش سنتی پرداخت و دفترچه های کاغذی  می باشد.سازمان ها میتوانند با سامانه صدور اقساط شناسه , دریافت های خود را مدیریت کرده و از آن های گزارش گیری نمایند و پرداخت اقساط نیاز به مراجعه حضوری فرد به سازمان را در پی نخواهد داشت .